Відпочинок в Кирилівці

Кирилівка – один з найпопулярніших курортів на Азовському морі, що знаходиться між Утлюцьким та Молочним лиманами та розпроставши «крила» по косі Пересип та Федотовій косі назустріч Азовському морю. М’який клімат, пологі пляжі, порівняно глибоке море та розвинута інфраструктура нарівні з демократичними цінами — це те, що приваблює туристів та робить курорт затребуваним.

Чим приваблює відпочинок у Кирилівці

Більшість людей обирають Кирилівку для літнього відпочинку перш за все тому, що це справді доступно та кожен може знайти заняття собі до душі та спосіб розслабитися.

В Кирилівці спокійно влаштуються прихильники пляжного відпочинку біля теплого моря, в якості розваги відвідуючи найбільший в Україні аквапарк або вистави в дельфінарії. Для прихильників активного відпочинку в Кирилівці є можливість зайнятися віндсерфінгом, кайтингом, відвідувати спортивні майданчики, а для любителів динамічного нічного життя — луна-парк з атракціонами на будь-який смак, клуби, дискотеки та багато іншого.

Окремо варто зазначити про той унікальний колорит та незабутню атмосферу курортного містечка, яка тут панує ввечері – центр майорить яскравими вивісками, а в повітрі витає аромат багатьох видів шашлику як з м’яса, так і з морепродуктів, овочів гриль, плову, кримських чебуреків, домашньої випічки.

Курортне селище Кирилівка

Незважаючи на те, що адміністративно Кирилівка — це селище міського типу в Якимівському районі Запорізької області, вона вражає активним розвитком інфраструктури під різні запити відпочиваючих. Відсутність поблизу великих виробництв та портів означає, що природа на кирилівському курорті екологічно чиста.

Можна також виділити певне зонування, що допомагає визначитися, де в Кирилівці краще оселитися, зважаючи на власні зацікавлення. Любителям яскравого нічного життя краще обирати центральну частину, щоб розважальні заклади та парк атракціонів були в пішій доступності. Але вдень пляжі в цій частині дуже багатолюдні, а ціни на житло зазвичай вищі. Якщо в пріоритеті комфорт, спокій та пляжний відпочинок на Азовському морі — краще обирати з готелів та баз відпочинку на косі Пересип та Федотовій косі. Піщані пляжі та прибережні води тут значно чистіші.

Дістатися до центру завжди просто на громадському транспорті, який тут курсує регулярно. Чудовим вибором для відпочинку в Кирилівці стане база відпочинку «Адмірал» на Федотовій Косі: перша лінія від моря, власний пляж з тіньовими навісами, просторі та комфортабельні номери з кондиціонерами.

Відпочинок у Кирилівці на Федотовій Косі

Варто відзначити, що це справді універсальне місце, яке підійде для спокійного сімейного відпочинку, але не позбавить можливості розважитися любителям екстриму. Федотка, як її називають, стала скупченням сучасних баз відпочинку, позбавлених «совкового» оточення. Тут можна знайти і невеличкий будиночок, котедж чи бунгало, і апартаменти класу люкс — різноманіття варіантів, які дозволять не вийти за межі виділеного на відпочинок бюджету.

В Кирилівці на Федотовій Косі є не лише готелі та бази відпочинку, але й нічні клуби, дискотеки, різноманітні заклади харчування. Пляжні розваги штибу гірок та батутів, катання по морю на скутері і банані, польоти на парашуті над хвилями — усе це організовано на Федотовій Косі. На Утлюцький лиман їдуть займатися віндсерфінгом та оздоровлюватися знаменитими лікувальними грязями.

На закінченні Федотової коси знаходиться заповідних державного значення «Бірючий острів», що входить до Азово-Сиваського національного парку. Для любителів живої природи організують екскурсії територією заповіднику, під час яких буде можливість спостерігати за тваринами та птахами в природному середовищі, а також побачити маяк «Бірючий».

Відпочинок в Кирилівці на косі Пересип

Саме тут у 70-х роках минулого сторіччя почали будувати дитячі табори державні промислові підприємства. Тому на Пересипу багатоповерхових пансіонатів більше, ніж на Федотці, хоча вже осучаснених та перебудованих в своїй більшості. Стандартні пляжні розваги нічим не відрізняються від звичних в інших місцях, але якість доріг гірша, якщо порівнювати з Федотовою косою.

Де б ви не вирішили зупинитися, природа та Азовське море в Кирилівці в будь-якому випадку потішать вас. Стосовно житла рекомендуємо вивчати інформацію про обрану базу або готель, щоби позбутися несподіванок.

До прикладу, на базі відпочинку «Адмірал» розміщено дві веб-камери, які дозволяють у режимі онлайн переконатися в якості пляжу та перевірити погодні умови. Також на сайті готелю розміщені фото апартаментів, що дозволяє обрати собі номер до смаку.

3D-тур та Веб-камери

віртуальний тур готелем Адмірал

Будь-якої миті із будь-якої точки світу ви можете ознайомитися з нашими пляжами за допомогою двох веб-камер, пройти віртуальну екскурсію завдяки 3D-туру та оглянути інтер'єри номерів та бунгало-котеджів.

Фотогалерея

Фото бази відпочинку

База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса

База відпочинку на карті