Басейн на базі відпочинку

Переваги відпочинку на базі з басейном

Сьогодні басейни на території стають практично невід’ємною частиною багатьох баз та готелів в Кирилівці та на інших азовських курортах. Вони замінюють відпочиваючим море під час шторму або появи медуз, а для деяких перетворюються в улюблене місце відпочинку. Але іноді басейн — це дещо більше, ніж просто резервуар з водою, в якому можна скупатися та поплавати на матраці.

Басейн бази «Адмірал» — це повноцінна зона відпочинку зі своєю міні-інфраструктурою і водно-розважальний комплекс для дітей. Потрапив сюди на хвилинку, можна непомітно для себе згаяти цілий день. Адже тут є все для того, щоб добре провести час всією родиною і сповна насолодитися комфортним відпочинком.

Що являє собою басейн на базі «Адмірал»?

Водний простір бази «Адмірал» — це капітальний басейн розміром 33×15 метрів, розділений на дорослу та дитячу зони. Його наповнено прісною відфільтрованою водою, яка регулярно очищується за допомогою спеціальних дезінфікуючих засобів, безпечних для здоров’я. Всередині його вкрито спеціальним протиковзким лайнером, що запобігає ковзанню та травмуванню.

По периметру ьасейну обладнана зона відпочинку з тіньовими парасолями та шезлонгами — всього близько 120 шезлонгів. Поряд працює бар з морозивом освіжаючими напоями.

Навколо басейну влаштовано огорожу, яка допомагає батькам завжди тримати дітей в полі зору. Тому маленьким купальникам не вдасться непомітно вислизнути за межі зони відпочинку.

Зона для дорослих

Це плавальний басейн розміром 18×15 метрів з градацією глибини від входу до центру від 120 до 170 см. Тут запросто можна поплавати на надувному матраці або відпочити поряд на шезлонгу, насолоджуватися сонячними бліками на воді та спостерігаючи за дитиною. А водоспад «Кобра» та струменеві розпилювачі води з потужним напором подарують задоволення гідромасажу та допоможуть позбутися від м’язового напруження в області шиї.

Це відмінне місце для того, щоб згаяти тут декілька годин або провести цілий день, якщо раптом на морі розбушується непогода або просто не захочеться покидати територію бази відпочинку.

Дитячий водний ігровий комплекс

Забави з водою — одне з найулюбленіших занять для кожної дитини. Дітвора готова годинами хлюпатися в теплій воді, та іноді малюка буквально не зятягнеш в море. Інша справа – басейн з невеликою глибиною та підігрівом, яскравими гірками та фонтанчиками, від якого не відмовиться жоден малюк.

Дитяча зона басейну розміром 15×15 метрів — це комфортний та безпечний для дітей водно-розважальний простір. В самому його центрі споруджено підвищення зі східцями, якими безперервно стікає вода, а на верхівці встановлено фонтан-грибок, діаметром 1,5 метри. Глибина в центральній частині басейну складає 60 см, а по периметру — 20 см. Для малюків встановлені невеликі гірки висотою 90см, виготовлені з якісного пластику.

Дитячий басейн обладнано системою підігріву, що забезпечує комфортну температуру води. Це робить доступними водні процедури для дітлахів, навіть коли море ще достатньо не прогрілося.

3D-тур та Веб-камери

віртуальний тур готелем Адмірал

Будь-якої миті із будь-якої точки світу ви можете ознайомитися з нашими пляжами за допомогою двох веб-камер, пройти віртуальну екскурсію завдяки 3D-туру та оглянути інтер'єри номерів та бунгало-котеджів.

Фотогалерея

Фото бази відпочинку

База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса
База відпочинку АДМІРАЛ - Кирилівка, Федотова коса

База відпочинку на карті